Jdi na obsah Jdi na menu
 


H1A - II.třída mladší přípravka

VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka

H1A1802LíšeňSlatina11:0 (4:0)

Branky: Kropáček Martin 6, Škorpík Ondřej 2, Blažek Štěpán, Tomeček Petr, Šperka Tomáš; Rozhodčí: Havlík

H1A1804BystrcSparta1:3 (1:0)

Branky: Pernica Martin - Šarkózy Ivan 2, Mrkvica Tomáš; Rozhodčí: Pecina-laik

H1A1801Mor.Slavia1.FC Brno0:8 (0:4)

Branky: Pyš Marcel 3, Pýcha Tomáš, Krejčí Ladislav, Kříž Dominik, Jambor Dan, Dobrovolný Jan; Rozhodčí: Hubal

H1A1805ČAFCTuřany6:1 (4:1)

Branky: Horký Ondřej 3, Růžička Dominik, Vykoukal Marek, Zikl Martin - Musil Jakub; Rozhodčí: Kačanolli

H1A2106S.LískovecSlatina9:0 (3:0)

Branky: Krčma Jan 2, Harašta Filip 2, Bartoněk Jakub, Richter Martin, Ševčík Petr, Bílek Dominik, Alrawi Hassan; Rozhodčí: Hanák

H1A2102KohoutoviceBystrc6:0 (3:0)

Branky: Sobotka David 2, Brzkovský Lukáš 2, Nevřivý David, Žáček Vojtěch; Rozhodčí: Rabušic

H1A1905S.LískovecLíšeň2:0 (0:0)

Branky: Richter Martin, Harašta Filip; Rozhodčí: Poddaný

H1A1901KohoutoviceMor.Slavia3:0 (1:0)

Branky: Steinhauser Robert, Widder Thomas, Žáček Vojtěch; Rozhodčí: Rabušic

H1A1903TuřanyBystrc3:2 (2:2)

Branky: Zbitek Jakub, Musil Jakub, Přichystal Jan - Pernica Martin, Doubravský Ondřej; Rozhodčí: Jiří Polák

H1A1904SpartaFC Svratka2:1 (1:0)

Branky: Mrkvica Tomáš, Horáček Jan - Skladaný Erik; Rozhodčí: Mach

H1A1906Slatina1.FC Brno0:16 (0:8)

Branky: Pyš Marcel 7, Krejčí Ladislav 2, Kříž Dominik 2, Moučka David 2, Krejčí Lukáš, Havránek Dan, Jordan Filip; Rozhodčí: Bílek

TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)

1.Sparta191810 82: 1455( 25)

2.1.FC Brno191324 96: 2541( 14)

3.Kohoutovice191054 50: 3135( 5)

4.FC Svratka191036 58: 3633( 6)

5.Líšeň19946 56: 4131( 4)

6.Mor.Slavia19919 57: 3528( 1)

7.S.Lískovec19847 50: 4828( -2)

8.ČAFC195311 47: 5018( -9)

9.Tuřany195212 28: 5517(-13)

10.Bystrc205015 37: 7915(-15)

11.Slatina190118 14:1611(-29)

NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště

H1A2001Mor.SlaviaSlatina08.06. 11:15NE

H1A20021.FC BrnoS.Lískovec07.06. 11:30SOUT Janouškova

H1A2003LíšeňSparta07.06. 09:00SOUT

H1A2004FC SvratkaTuřany06.06. 15:30Žabovřesky

H1A2006ČAFCKohoutovice08.06. 09:00NEPastrnkova